دات نت نیوک

اخبار واحدها

اخبار واحــدها

برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی همزمان با سالگرد قیام مردمی 29 بهمن تبریز در سما تبریز

برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی همزمان با سالگرد قیام مردمی  29 بهمن تبریز در سما تبریز

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در سالگرد قیام مردمی 29 بهمن تبریز جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی در سما واحد تبریز برگزار گردید و دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی ضمن شرکت در این مراسم با آرمانهای والای بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند.

دوشنبه, 29 بهمن,1397/Number of views (57)/Comments (0)
Tags:

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

خودکفایی کشور در تمامی زمینه ها ما حاصل انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با ایام پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در آستانه قیام مردمی 29 بهمن مردم تبریز سلسله مراسمات گرامیداشت این ایام در سما واحد تبریز برگزار گردید و دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی ضمن شرکت در این مراسم با آرمانهای والای بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند.

یکشنبه, 28 بهمن,1397/Number of views (39)/Comments (0)
Tags:

تکریم ارباب رجوع، خانواده ها و دانش آموزان جز اولویت های اصلی سماست

تکریم ارباب رجوع، خانواده ها و دانش آموزان جز اولویت های اصلی سماست

به گزارش روابط عمومی سما تبریز نخستین جلسه هم اندیش گروه های آموزشی مدارس ابتدایی سما تبریز در روز سه شنبه مورخ 97/07/17 در محل سالن اجتماعات آموزشکده سما تبریز  و با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، مسئولین و دبیران مقاطع ابتدایی سما تبریز برگزار شد.

یکشنبه, 22 مهر,1397/Number of views (72)/Comments (0)
Tags:

امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و سما تبریز

امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و سما تبریز

به منظورارج نھادن به خدمات اساتید محترم و کارکنان معزز تمام وقت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و ارتقاء سطح علمی و فرھنگی فرزندان آنھا ، این تفاھم نامه مابین دانشگاه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به نمایندگي دکتر حسن ولی زاده و حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی تبریز به نمایندگی دکتر محمدنریمانی راد توافق و به امضاء رسید.

شنبه, 06 مرداد,1397/Number of views (112)/Comments (0)
Tags:

امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و سما تبریز

به منظورارج نھادن به خدمات اساتید محترم و کارکنان معزز تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و ارتقاء سطح علمی و فرھنگی فرزندان آنھا ، این تفاھم نامه مابین دانشگاه آزاد اسلامی استان به نمایندگي دکتر عزیز جوانپورھروی و حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی تبریز به نمایندگی دکتر محمد نریمانی راد توافق و به مضاء مي رسد.

یکشنبه, 20 خرداد,1397/Number of views (160)/Comments (0)
Tags:

حوزه معاونت سما میانه

آموزشکده فنی حرفه ای سما میانه وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی درسال 1382 با همّت ومدیریت جناب آقای دکتر رجائی ریاست وقت واحد با یک رشته حسابداری تاسیس گردید ودرحال حاضر با حمایتهای بی دریغ جناب آقای دکتر حسين پور سنبلي به فعالیت خود ادامه می دهد  و درحال حاضر نیز این آموزشکده به ریاست آقای علی کارگر زنجانی وبا همکاری تعداد محدودی کارمند اداره می شود...

ﺳﻪشنبه, 15 مرداد,1392/Number of views (5200)/Comments (0)
Tags:

حوزه معاونت سما ممقان

آموزشکده سما ممقان فعالیت خود را در سال 1383 و در زمین واحد دانشگاه آزاد اسلامی ممقان شروع نمود. از همان ابتدای شروع به کار آموزشکده شروع به ساخت و احداث ساختمان شماره یک خود در قطعه زمین اهدایی شورای شهر ممقان نمود. در آن زمان آموزشکده فقط 16 رشته تحصیلی داشت و کلاسهای آموزشکده در واحد برگزاری می گردید. در سال 85 ساختمان شماره یک افتتاح گردید و آموزشکده به مکان فعلی خود نقل مکان نمود، همزمان با اجرای ساختمان شماره یک در سال 85 آموزشکده ساختمان شماره 2 را شروع نمود که علیرغم کارشکنیهای متعدد پیمانکار و با همت ریاست و کارکنان خود توانست...

یکشنبه, 13 مرداد,1392/Number of views (5893)/Comments (0)
Tags:

حوزه معاونت سـما بناب

حوزه معاونت سما واحد بناب در سال 1380 کار خود را با جذب دانش آموزان با استعداد و نمونه آغاز و ابتدا دبیرستان دخترانه این مجموعه در ساختمانی مسکونی با 24 دانش آموز در مقطع متوسطه شروع به کار نمود و دبیرستان پسرانه نیز در سال 82  با جذب 11 دانش آموز آغاز بکار کرد. در سال 1385 با تلاش های ریاست محترم وقت ، اقدامات لازم برای راه اندازی آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد بناب در 4 رشته : حسابداری ، نقشه کشی معماری ، نقشه برداری و کامپیوتر صورت پذیرفت و رشته های مذکور مورد تصویب قرار گرفت...

یکشنبه, 13 مرداد,1392/Number of views (6785)/Comments (0)
Tags:

حـوزه معاونت سـما سراب

فضای آموزشی ، فرهنگی ، رفاهی ، ورزشی و اداری 3700 مترمربع مشتمل بر دو سالن ورزشی ، سالن کنفرانس ، بوفه ، سلف سرویس ، کارگاه ماشین 1و 2 ، کارگاه مدار فرمان ، هیدرولیک و پنو ماتیک ، الکترونیک ، سیم پیچی ، جوشکاری و تراشکاری ، کامپیوتر ، اینترنت پرسرعت و بی سیم ، اتلیه معماری ، کتابخانه مجهز به نرم افزار و سالن مطالعه خواهران و برادران و ساختمان آموزشی و اداری .

جمعه, 11 مرداد,1392/Number of views (5455)/Comments (0)
Tags:

حـوزه معاونت سـما تبریز

معاونت امور سما اين واحد در سال 1371 تنها با يك واحد آموزشي پسرانه درسطح دبيرستان با تعداد 41 نفر دانش آموز با امكانات بسيار محدود آغاز به فعاليت نمود . شروع به كار با يك دبيرستان و با تعداد 41 نفردانش آموز ( يك باب كلاس ) كه آن را رئيس وقت دانشگاه آزاد اسلامي دراختياراين معاونت قرارداد. سپس با تبليغات درسطح شهر كم كم اين تعداد افزايش حاصل نمود. خريد 4 باب ساختمان آموزشي جهت استقرار مدارس ابتدايي و راهنمايي دخترانه ، ساخت مجتمع آموزشي پسرانه درخيابان پاستور جديد با 1750 متر مربع زير بنا ، ساخت مجتمع آموزشي دخترانه و آموزشكده فني و حرفه اي تبريز ....

دوشنبه, 23 اردیبهشت,1392/Number of views (5392)/Comments (0)
Tags: