دات نت نیوک

اخبار واحدها

اخبار واحــدها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

لزوم استمرار سلسله فعالیت جمعی همکاران در جهت توسعه اهداف عالی سازمان سما

چهارشنبه, 04 مهر,1397/Categories: اخـبار واحـدها, تبریز

Rate this article:
No rating

به گزارش روابط عمومی سما تبریز دکتر محمد نریمانی راد در دومین جلسه هم اندیشی همکاران سما تبریز با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته در طی سه ماه گذشته در سما تبریز خواستار استمرار فعالیت جمعی جهت ارتقا و توسعه اهداف عالی سازمانی شدند. در ابتدای این مراسم دکتر محمد نریمانی راد ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) و هفته دفاع مقدس و تشکر از زحمات کلیه همکاران و دست اندرکاران مجموعه سما تبریز به خاطر تلاش های انجام گرفته به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های صورت گرفته در طی 3 ماه گذشته پرداختند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم توجه به تربیت نیروی انسانی کارامد تاکید کردند و آن را از مهم ترین اهداف هر سازمان دانستند و جابه جایی نیروها در سما تبریز را بر اساس توانمندی انان و در جهت جلوگیری از اخلال در امور دانستند.

معاونت سما تبریز در ادامه ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر جوانپور و عنایات ویژه ایشان به خاطر امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در سما آن را به عنوان فرصتی در جهت خدمت به فرزندان میهن اسلامی دانستند و خبر از راه اندازی مدارس تیزهوشان سما در آینده نزدیک دادند.  

دکتر نریمانی راد در خاتمه با اشاره به امضا چندین تفاهم نامه همکاری در جذب دانش آموزان با مهمترین ارگانهای سطح شهر تبریز و مراکز علمی و دانشگاه های سطح استان خواستار استمرار در حرکت های تبلیغی در کلیه سطوح وهمکاری و هم دلی تمامی همکاران مجموعه سما در زمینه جذب حداکثری دانش آموزان و دانشجویان شدند و افزایش آمار دانش آموزی در سما تبریز را مرهون اقدامجمعی کلیه همکاران دانستند.

در انتهای این مراسم از سه نفر از همکاران سمایی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند و سه نفر از همکاران فعال در حوزه عمرانی که در افتتاح دبستان تازه تاسیس پسرانه 2 سما تبریز نهایت همکاری را داشتند و یک نفر از دبیران نمونه سما تبریز از دبستان دخترانه 1 سما تبریز با اهدا لوحی تقدیر شد. و همکاران شرکت کننده به بیان نقطه نظرات و پیشنهاد های خود در راستای برند سازی مجموعه سما پرداختند.

 این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، روسای آموزشکده های سما و مدیران حوزه و مدارس سما تبریز و جمعی از همکاران در روز سه شنبه مورخ 3/7/97 در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار گردید.    

Number of views (122)/Comments (0)

Tags:

Please login or register to post comments.