دات نت نیوک

اخبار واحدها

اخبار واحــدها

جذب دانش آموزان ممتاز در مدارس سما در سالتحصیلی جدید

ﺳﻪشنبه, 22 آبان,1397/Categories: مدارس, اخـبار واحـدها, تبریز

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز، جلسه شورای دبیران دبیرستان دوره دوم دخترانه سما تبریز با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، مسئولین و دبیران مدرسه در روز سه شنبه مورخه 97/08/22 در محل مدیریت دبیرستان برگزار شد.

در این جلسه  دکتر محمد نریمانی راد ضمن خوشامدگویی به حضار و تشکر از زحمات انجام گرفته توسط دبیران محترم در حوزه تعلیم و تربیت بواسطه تلاش های انجام گرفته در مدارس سما تبریز و با اشاره به جلسه پیشین شورای دبیران دبیرستان بر ضرورت  ارتقا کیفیت آموزشی و تعیین شاخص های مد نظر در جهت ارزیابی دانش آموزان جهت رسیدن به این ارتقا تاکید کردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی جذب دانش آموزان ممتاز در مدارسسما را در جهت اهداف عالی سازمانی و بعنوان عاملی در پیشرفت تحصیلی دانستند که به نوبه خود با ارائه خدمات متنوع آموزشی، آزمایشگاهی و بروز در سما باعث شکوفا شدن استعداد های نهفته دانش آموزان و جلو گیری از آسیب های اجتماعی می شود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود و با اشاره به قابلیت های موجود در سما تبریز نیروی انسانی و دبیران مجرب را به عنوان سرمایه های واقعی سما دانستند و با اشاره به ویژگی های شغل معلمی، اخلاق اسلامی و تدریس خوب را به عنوان دو مولفه اصلی در شغل دبیری دانستند و بر ضرورت رفع نواقصات موجود و موارد قابل اصلاح تاکید و خواستار بسط و ارتباط مستمر و سازنده مدرسه با اولیا دانش آموزان در جهت بالا بردن کیفیت آموزشی در سما شدند.

در ابتدای این جلسه سرکار خانم رباب نظری مدیریت دبیرستان به ارائه گزارش مختصر از فعالیت های انجام گرفته پرداختند و دبیران حاضر نیز با استقبال از فرصت فراهم شده به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در حوزه تعلیم و تربیت پرداختند.

Number of views (179)/Comments (0)

Tags:

Please login or register to post comments.