دات نت نیوک

اخبار واحدها

اخبار واحــدها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

نشاط بخشی به جامعه اصلی ترین وظیفه فعالان عرصه تربیت بدنی است

پنجشنبه, 03 آبان,1397/Categories: اخـبار واحـدها, تبریز

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و سلامت، نشست مربیان و همکاران تربیت بدنی سما استان آذربایجان شرقی در روز چهارشنبه مورخ 97/08/02 با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی و مسئولین سما استان در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

 دکتر نریمانی راد در این دیدار با تبریک هفته تربیت بدنی و سلامت و خیر مقدم گویی به حضار و تشکر از تلاش های انجام یافته حوزه ورزش و تربیت بدنی در مجموعه سما استان توسط دست اندرکاران مربوطه، ضمن اشاره به اهمیت ورزش های همگانی آن را تعیین کننده استعداد فرزندان و دانش آموزان و تضمین کننده سلامت ذهن و جسم افراد برشمردند و بر لزوم برنامه ریزی مسئولین و دست اندرکاران امر در این خصوص تاکید کردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با برشمردن مزایای ورزش و با اشاره آیات و روایات اسلامی ورزش را ضامن سلامتی افراد و دانش آموزان و ... باعث کسب رضای الهی و نشاط بخشی به جامعه دانستند و خواستار عدم تبعیض در ورزش مدارس و دانش آموزان شدند و یکی از شاخص های تاثیر گذار در ارزیابی مربیان و دبیران تربیت بدنی را توجه ویژه به اصل ورزش همگانی دانستند و خواستار شرکت دانش آموزان و دانشجویان مجموعه سما استان به صورت تخصصی در المپاد های ورزشی شدند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توجه به برگزاری اردو های ورزشی شدند و بر حمایت همه جانبه سما استان از ورزشهایی نظیر پیاده روی، کوه پیمایی و .. تاکید و ضرورت برنامه ریزی برای حل موانع و مشکلات موجود و مشارکت خانواده ها و اولیا دانش آموزان در برنامه های تربیت بدنی در جهت ایجاد اعتماد و ارتباط صمیمی بین مدارس و خانواده ها  شدند.

 در پایان همکاران به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و جلسه به صورت تخصصی ادامه یافت.

Number of views (117)/Comments (0)

Tags:

Please login or register to post comments.