دات نت نیوک

اخبار واحدها

اخبار واحــدها

دیدار آقای دکتر منظری توکلی معاون دانشگاه ازاد اسلامی و رئیس سازمان سما با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز

پنجشنبه, 03 آبان,1397/Categories: شورای سیاست گذاری استان

Rate this article:
No rating

همزمان با سفر آقای دکتر منظری توکلی معاون دانشگاه ازاد اسلامی و رئیس سازمان سما به تبریز جهت افتتاح چندین پروژه، دیداری با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز داشتند در این دیدار که آقای دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و آقای دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی  سما استان آذربایجان شرقی نیز همراهی می نمودند آقای دکتر منظری توکلی ضمن عرض سلام آقای دکتر ولایتی و آقای دکتر تهرانچی به ایشان، گزارشی از روند فعالیتها و برنامه های آتی سازمان سما را ارائه نموده و  از آقای دکتر نریمانی راد معاونت سما تبریز به دلیل تحولات ایجاد شده اخیر در سما واحد تبریز تقدیر نمودند. و خواستار حمایت همه جانبه دفتر امام جمعه از مجموعه سما تبریز در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده شدند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز با اشاره به رسالت آموزش و پرورش و مدارس در رشد و تعالی دینی و فرهنگی دانش آموزان، خواستار توجه ویژه به ارزشها و آموزه های دینی و مذهبی در مدارس سما شدند. در انتهای این دیدار نماز ظهر به امامت ایشان اقامه گردید.

Number of views (111)/Comments (0)

Tags:

Please login or register to post comments.