دات نت نیوک

اخبار واحدها

اخبار واحــدها

تجلیل از عملکرد سما تبریز در راستای توسعه کمی و کیفی توسط معاون دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست سازمان سما

یکشنبه, 29 مهر,1397/Categories: اخـبار واحـدها, تبریز

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز جلسه مشترک ریاست سازمان سما با مسئولین، روسای آموزشکده ها و مدیران مدارس سما استان در عصر روز شنبه مورخ 97/07/28 در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد. 

دکتر منظری توکلی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در سما استان و با ابلاغ گرمترین های سلام های  دکتر ولایتی رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر طهرانچی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی و تشکر از زحمات دکتر جوانپور رئیس محترم استان به سبب حمایت های بی دریغ از سما، دکتر نریمانی راد دبیر سما استان و تشکر ویژه از زحمات کلیه همکاران محترم، با اشاره به پتانسیل های موجود و خاص در استان با اتکا به تاریخ درخشان آن بر تداوم سلسله تلاش ها و اقدامات در جهت نیل به اهداف عالی سازمانی و در جهت اعتلا بخشیدن به سما تاکید و ضمن استقبال از نقطه نظرات مطرح شده خواستار بسط و تعمیم اقدامات انجام یافته سما تبریز به عنوان نمونه ای کامل در حد سازمانی و کشوری شدند.

رئیس سازمان سما با بیان اینکه سازمان سما از توقف توسعه مبراست به 12 مورد مجوز صادر شده در ساخت و توسعه در سما کشور در طی یک سال گذشته اشاره کردند و با اشاره به امکانات کافی در مجموعه سما کشور بر لزوم تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما جهت استفاده از ظرفیت های بالقوه موجود با توجه به رهنمود ها و دیدگاهای دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی شدند.

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جامعه آماری دانش آموزان، سازمان سما را در مقطع فعلی به عنوان کمک حال آموزش و پرورش در زمینه تعلیم و تربیت دانستند و بر لزوم ارائه آموزش های دوره عمومی و آموزش های مهارتی و تخصصی تاکید کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود رئوس برنامه های سازمان سما را اعلام کردند و مسائل تربیتی و فرهنگی را اولویت اول سما دانستند و تربیت دانش آموزان و دانشجویان با هویت ایرانی و اسلامی را اولویت اول  و بر اهمیت آشنایی فرزندان ایران اسلامی با آداب و سنن ایرانی و اسلامی و لزوم آشنایی دانش آموزان با دانش دینی و بدون کاربرد جبر و زور تاکید کردند. مجتمع سازی، ساماندهی مدارس و آموزشکده ها به منظور تسهیل شرایط و لزوم برطرف کردن نواقص موجود، سامانه سپاری کل و رعایت دقیق انضباط مالی در مدارس و آموزشکده ها  از رئوس برنامه های مطرح شده توسط ایشان در این جلسه بود.

 در پایان این مراسم با اهدا لوحی از دو نفر از مدیران برتر مدارس سما استان آقای فکوری از سما تبریز و خانم سهیلی از سما مراغه  از طرف ریاست سازمان تقدیر شد.  

Number of views (89)/Comments (0)

Tags:

Please login or register to post comments.