دات نت نیوک

شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

سیستم هوشمند مدارس

دارای امکان مونیتورینگ سرویس مدارس

دانشکده های سما استان

مهارت آموزی

کارگاه های مجهز

اساتید مجرب

کتابخانه و سلف سرویس

آموزش نوین و بروز

مدارس سما استان آذربایجان شرقی

ویژگی ها و امکانات موجود در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی

 
 • معرفی کارکنان

   

  در این بخش به معرفی کارکنان سما استان آذربایجان شرقی خواهیم پرداخت

 • گالری تصاویر

   

  گالری تصاویر رویدادهای آموزشکده ها و مدارس سما استان آذربایجان شرقی

 • اخبار واحدها

   

  آخرین اخبار و رویدادهای سما استان آذربایجان شرقی

 • ارتباط با دبیر استان

   

  ارتباط با دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

 

اخبار و اطلاعیه ها

سلسله دیدار های دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در شهرستان مرند

جمعه, 27 مهر,1397/Categories: اخـبار واحـدها, مـرند, شورای سیاست گذاری استان

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما استان دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار مورخ 97/07/24 از سما مرند، با حضور در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند با دکتر گرشاسبی فرماندار محترم شهرستان مرند دیدار کردند و از نزدیک پیگیر موارد و مسائل مربوط به سما مرند و خواستار همکاری تمام ادارات و ارگانهای شهری در جهت حمایت و معرفی سما شدند و خبر از راه اندازی مدرسه محیط زیست در سما که مبتنی بر آموزش محیطی و در دل طبیعت باشد دادند.      

 دکتر گرشاسبی نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار وجود ظرفیت های مهم در اجرای طرح های آموزشی و تربیتی را جز خصوصیات بارز شهرستان مرند دانستند.

دیدار با خانواده شهید سید محمد سید نژاد از برنامه های دیگر سفر دبیر سما استان به مرند بود. دکتر نریمانی و هیات همراه با حضور در منزل شهید سیدنژاد که از فارغ التحصیلان سما واحد مرند می باشند از نزدیک با خانواده این شهید والا مقام دیدار کردند و بر تداوم راه شهدا تاکید و با اهدا تندیس و لوحی از خانواده این شهید سرافراز دلجویی و تقدیر کردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی و هیات همراه با حضور در منزل مرحوم حاج یعقوب عبدل زاده واقف و خیر شهر مرند دیدار کردند و با اشاره به آیات و روایات اسلامی وجود چنین افرادی را به عنوان سرلوحه در جامعه اسلامی و ضامن تقویت همدلی و روحیه تعاون در جامعه دانستند و بر تقویت، حمایت و ترویج چنین اقداماتی تاکید و با اهدا لوحی از خانواده ایشان تقدیر کردند. مرحوم عبدل زاده جز خیرین شهر مرند بوده و زمین و ساختمان مجتمع پسرانه سما مرند را در سنوات قبل جهت خدمت به فرزندان میهن اسلامی وقف کرده بودند.

Number of views (94)/Comments (0)

Tags: