دات نت نیوک

شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

سیستم هوشمند مدارس

دارای امکان مونیتورینگ سرویس مدارس

دانشکده های سما استان

مهارت آموزی

کارگاه های مجهز

اساتید مجرب

کتابخانه و سلف سرویس

آموزش نوین و بروز

مدارس سما استان آذربایجان شرقی

ویژگی ها و امکانات موجود در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی

 
 • معرفی کارکنان

   

  در این بخش به معرفی کارکنان سما استان آذربایجان شرقی خواهیم پرداخت

 • گالری تصاویر

   

  گالری تصاویر رویدادهای آموزشکده ها و مدارس سما استان آذربایجان شرقی

 • اخبار واحدها

   

  آخرین اخبار و رویدادهای سما استان آذربایجان شرقی

 • ارتباط با دبیر استان

   

  ارتباط با دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

 

اخبار و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی:

پتانسیل های سما به عنوان پشتوانه ای برای دانشگاه آزاد اسلامی

دوشنبه, 12 شهریور,1397/Categories: اخـبار واحـدها, ممقـان, بناب, شورای سیاست گذاری استان

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز مراسم تودیع و معارفه معاونت سما بناب و ریاست آموزشکده سما ممقان در روز یکشنبه مورخ 97/06/11 در آموزشکده های سما بناب و ممقان برگزار گردید.

این مراسمات با حضور دکتر نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، دکتر حجتی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بناب، دکتر صمدی وند ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان و جمعی از همکاران واحد های متبوع برگزار گردید.

در آغاز این مراسم دکتر محمد نریمانی راد ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع دانشگاهیان واحد های بناب و ممقان از مجموعه تلاش ها و اقدامات انجام گرفته در این واحد ها تشکر و قدر دانی کردند.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی در جهت درآمد زایی غیر شهریه ای خواستار توسعه مدارس سما به موازات این فعالیت ها و استفاده و مشارکت نیرو های مازاد موجود، در حوزه مدارس سما شدند.

 ایشان با اشاره به رهنمودهای دکتر ولایتی ریاست محترم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی  و سیاست های ابلاغی در خصوص توسعه سما، توجه ویژه به مجموعه سما بخصوص توسعه مدارس را یکی از اولویت های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی دانستند و خواستار جدیت کلیه مسئولین مربوطه در سما و تغییر رویکرد در این خصوص شدند و با اشاره به توانمندی سما استان خواستار برند سازی مجموعه سما استان شدند.

دکتر نریمانی راد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته در مجموعه سما تبریز و افزایش 20 درصدی جامعه دانش آموزی در سال تحصیلی جدید، خواستار تعمیم آن در سطح استان و الگو برداری در این خصوص جهت جذب حداکثری دانشجو و دانش آموز شدند و بر توسعه کمی نیز در کنار توسعه کیفی تاکید کردند و یکی از رموز موفقیت را عدم وقفه در ارائه خدمات آموزشی و فعالیت پیوسته در ارائه این خدمات دانستند و بر لزوم راه اندازی مدارس سما در کنار آموزشکده سما در شهر ممقان را در جهت پاسخگوئی به نیاز های منطقه ضرورری دانستند.   

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی  در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله آقای دکتر صباحی اودلو به عنوان ریاست آموزشکده سما ممقان و آقای دکتر بخت آزمای معاونت سما بناب برای ایشان آرزوی توفیق الهی کردند و برای آقای دکتر عمران زاده به عنوان سرپرست آموزشکده سما ممقان و دکتر مشهدی زاده به عنوان سرپرست معاونت سما بناب در سمت جدید آرزوی موفقیت کردند.

در ادامه روسای واحد های بناب و ممقان نیز ضمن خیر مقدم گویی به تشریح مهمترین اقدامات انجام یافته در حوزه سما پرداختند و بر حمایت کامل واحد دانشگاهی متبوع خود به عنوان اصلی ترین پشتیبان و حامی سما تاکید کردند. 

Number of views (125)/Comments (0)

Tags: