دات نت نیوک

شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

سیستم هوشمند مدارس

دارای امکان مونیتورینگ سرویس مدارس

دانشکده های سما استان

مهارت آموزی

کارگاه های مجهز

اساتید مجرب

کتابخانه و سلف سرویس

آموزش نوین و بروز

مدارس سما استان آذربایجان شرقی

ویژگی ها و امکانات موجود در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی

 
 • معرفی کارکنان

   

  در این بخش به معرفی کارکنان سما استان آذربایجان شرقی خواهیم پرداخت

 • گالری تصاویر

   

  گالری تصاویر رویدادهای آموزشکده ها و مدارس سما استان آذربایجان شرقی

 • اخبار واحدها

   

  آخرین اخبار و رویدادهای سما استان آذربایجان شرقی

 • ارتباط با دبیر استان

   

  ارتباط با دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

 

اخبار و اطلاعیه ها

برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهند واحد تبریز

شنبه, 08 آذر,1393/Categories: اخـبار واحـدها, سـهند, شورای سیاست گذاری استان

Rate this article:
5.0

همزما ن با گرامیداشت هفته بسیج مراسم تودیع و معارفه ریاست آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهند واحد تبریز روز چهارشنبه مورخ 93/09/05 در سالن اجتماعات آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهند برگزار شد.

این برنامه با حضور رئیس و دبیر شورای سیاستگذاری سما در استان آذربایجان شرقی، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان، رئیس دانشکده فنی استان آذربایجان شرقی، مشاور عالی رئیس شورای سیاستگذاری سما در استان، روسای آموزشکده ها و کارکنان سمای حوزه و سهند برگزار شد .در این مراسم آقای دکتر عبدالله مرادی طی حکمی از سوی رئیس شورای سیاستگذاری سما استان آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهند واحد تبریز منصوب گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر مددی ریاست شورای سیاستگذاری سما استان آذربایجان شرقی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضار و تبریک ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) و هفته بسیج و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری، بسیج را بعد از ولایت فقیه بعنوان بزرگترین میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) عنوان کردند. ایشان دانایی و دانش را به عنوان ارکان اصلی مدیریت عنوان نموده، توانایی و عدالت را از دیگر رکن های آن دانستند. وی با شمردن ویژگیهای انبیای بزرگ الهی و بخصوص ویژگی های حضرت داود(ع)، قضاوت عجولانه در خصوص افراد را از بزرگترین مشکلات مدیریتی بر شمرده و نسبت به حساسیت موضوع تاکید نمودند. مددی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر وتشکر از زحمات آقای مهندس جمالی در طول دوران تصدی ریاست و معرفی آقای دکتر مرادی و تشکر از وی بخاطر قبول مسئولیت آموزشکده سما سهند خواستار همکاری  تک تک همکاران سما با ایشان شد .

در ادامه معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با تبریک هفته بسیج ، توجه به مشکلات اساسی مردم را از سیاستهای اصلی دانشگاه ازاد اسلامی اعلام نموده و از نگاه ویژه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به آن خبر دادند

در بخش دیگری از این مراسم آقای مهندس جمالی گزارشی از روند راه اندازی آموزشکده  سما سهند ارائه دادند و با اشاره به اقدامات اساسی انجام یافته در خصوص درآمدهای غیر شهریه ای در سما سهند خواستار توجه ویژه مسئولین به آن شدند  وی همچنین جوانی خانواده های شهر سهند و فاصله آن با شهر تبریز را از مشکلات اساسی جذب دانشجو در آن عنوان کردند.

 بخش دیگری از این مراسم به سخنان دکتر مرادی سرپرست جدید آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهند اختصاص یافت، وی در سخنان خود با اشاره به ضرورت رسیدن به توسعه پایدار و گام برداشتن در تمام ابعاد آن، دانش و دانایی را از ابزارهای مهم برای تربیت انسانهای توانا اعلام کردند و خواستار توجه مسئولین جهت افزایش انگیزه در بین دانشجویان و دست یابی به فرصت های شغلی جدید شدند. وی مدیریت تیمی، تشکیل بانک اطلاعاتی ، کار آفرینی و تحول گرایی را ابزارهای مهم دست یابی به موفقیت اعلام کردند .

آخرین سخنران این جلسه دکتر حسن زاده دبیر شورای سیاستگذاری سما در استان بودندکه ضمن خیرمقدم گویی به حضار از زحمات آقای مهندس جمالی بعنوان رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهند تقدیر و تشکر کردندو متن حکم آقای دکتر مرادی را بعنوان سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای سما سهندواحد تبریز قرائت و به ایشان ابلاغ نمودند.

Number of views (4000)/Comments (0)

Tags: