دات نت نیوک

شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

سیستم هوشمند مدارس

دارای امکان مونیتورینگ سرویس مدارس

دانشکده های سما استان

مهارت آموزی

کارگاه های مجهز

اساتید مجرب

کتابخانه و سلف سرویس

آموزش نوین و بروز

مدارس سما استان آذربایجان شرقی

ویژگی ها و امکانات موجود در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی

 
 • معرفی کارکنان

   

  در این بخش به معرفی کارکنان سما استان آذربایجان شرقی خواهیم پرداخت

 • گالری تصاویر

   

  گالری تصاویر رویدادهای آموزشکده ها و مدارس سما استان آذربایجان شرقی

 • اخبار واحدها

   

  آخرین اخبار و رویدادهای سما استان آذربایجان شرقی

 • ارتباط با دبیر استان

   

  ارتباط با دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی

 

اخبار و اطلاعیه ها

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تاکید کردند:

خودکفایی کشور در تمامی زمینه ها ما حاصل انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته

یکشنبه, 28 بهمن,1397/Categories: مدارس, حـوزه های معاونت

Rate this article:
5.0

به گزارش روابط عمومی سما تبریز همزمان با ایام پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در آستانه قیام مردمی 29 بهمن مردم تبریز سلسله مراسمات گرامیداشت این ایام در سما واحد تبریز برگزار گردید و دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی ضمن شرکت در این مراسم با آرمانهای والای بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند.

دکتر محمد نریمانی راد دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در این مراسم با اعلام برگزاری مراسمات متنوع در دهه فجر انقلاب اسلامی هدف از برگزاری چنین مراسماتی را آشنایی دانش آموزان با آرمانهای نظام اسلامی و دستاورد های انقلاب اسلامی در طی چهار دهه گذشته دانستند و با اشاره به گوشه ای از این دستاوردها از جمله دستاوردهای مهم در حوزه صنعت هوا فضا، فناوری اطلاعات، سلول های بنیادی، بحث توان موشکی و ... تمامی آنها را در سایه انقلاب اسلامی و حرکت انقلابی در راستای ایجادی کشوری غیر وابسته در سطح عرصه بین الملل  دانستند.

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تبلیغات منفی جبهه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی و با تبین بخش دیگری از دستاورد های انقلاب در حوزه های مختلف علمی و با برشمردن آماری از موفقیت های دانش آموزان و دانشجویان در طول این مدت و موفقیت های کسب شده در المپیاد های مختلف جهانی و بین المللی و با اشاره به کسب مقام دوم مسابقات بین المللی آسیا و اقیانوسیه توسط تیم رباتیک سما استان و همچنین قبولی بسیار بالای دانش آموزان سمایی در مطرح ترین رشته ها، تمامی این موفقیت ها را مرهون خود باوری و اتکا به تواناییهای فردی و جمعی افراد در پرتو انقلاب اسلامی قلمداد کردند و از آمادگی دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان برای انتقادات و پیشنهادات اولیا و دانش آموزان در تمامی زمینه ها خبر دادند.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم در سما تبریز اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی، اجرای تئاتر با موضوع وطن پرستی، اجرای جمعی سرود ایران توسط دانش آموزان شرکت کننده و همچنین برگزاری مسابقه بین دانش آموزان بود.

این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با همکاری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در سالن استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

Number of views (164)/Comments (0)

Tags: