دات نت نیوک
رنگ زمینه :
 
الگوی پس زمینه
پیش فرض

برگزاری مراسم هفته پزوهش در سما تبریز

Monday, December 25, 2017/دسته ها: اخـبار واحـدها, تبریز

رتبه این مطلب:
5.0

امور پژوهشی آموزشکده سما تبریز با آغازهفته پژوهش مراسمی را با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز  و دبیر شورای نظارت و همهنگی سما استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر حسن زاده ی، و با مشارکت آموزشکده سما سهندبرگزار نمود. مراسم با قرائتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید . رئیس آموزشکده سما تبریز دکتر جعفرزاده پس از خیرمقدم گویی و تبریک هفته پژوهش در خصوص مهندسی معکوس و  بومی سازی تجهیزات و قطعات به یراد سخن پرداختند. در ادامه ی مراسم از معاون دانشگاه برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز جناب آقای دکتر زینالی جهت سخنرانی دعوت بعمل آمد.

دكتر زینالی  صحبت های خود را با آماری از تعداد دانشگاه در ایران و کشورهای اروپایی از جمله آلمان، ایتالیا آغاز کردند وبا بیان اینکه ایران ٥ برابر کشورهای پیشرفته دانشگاه دارد که نشان دهنده ی علاقه جوانان ایرانی برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل است.

در ادامه با بیان پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین پیشرفت فناوری در جهان و تخصصی‌تر و پیچیده‌تر شدن رشته‌های علمی، لزوم شرکت در دوره های کوتاه مدت و ارتقای سطح علمی و مهارتی دانشجویان را مطرح نمودند.

در پایان از نفرات برتر بیست و دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشگاه آزاد اسلامی در بخش طراحی پوستر، مسابقه طراحی میدان ولایت شهر جدید سهند، مسابقه کتاب و کتابخوانی، مسابقه طراحی پوستراربعین حسینی، مسابقه چاپ سیلک  و استاد هیئت علمی پژوهشگر  و تیم گروه گرافیک به عنوان تیم پژوهشی برتر  تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان با بازدید از نمایشگاه دستاورد های مربوطه  همراه بود

تعداد نمایش ها (362)/نظرات (0)

تگ ها: