دات نت نیوک
رنگ زمینه :
 
الگوی پس زمینه
پیش فرض

بازدید دکتر زرهانی از مدارس سما تبریز به روایت تصویر

Tuesday, May 9, 2017/دسته ها: اخـبار واحـدها, تبریز

رتبه این مطلب:
5.0

در آخرین روز از هفته معلم، جناب آقای دکتر زرهانی ریاست محترم سازمان سما روز دوشنبه مورخ 18/2/96 با حضور در مراکز آموزشی و فرهنگی سما واحد تبریز و شرکت در مراسم بزرگداشت هفته معلم و جلسه ویژه شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی با رئیس و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، روسای آموزشکده ها، مدیران مدارس و همکاران سما واحد تبریز دیدار و از نزدیک در جریان امورات، مسائل و مشکلات سما تبریز قرار گرفتند

این بازدید با حضور دکتر سید احمد زرهانی ریاست محترم سازمان سما که دکتر سعید فرشاد مشاور عالی ریاست محترم سازمان سما در امور آموزشکده ها و مدارس، دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی و معاون سما واحد تبریز ایشان را همراهی می کردند و با حضور و بازدید از آموزشکده ها و مدارس در جریان امور و مسائل و مشکلات و چگونگی انجام فعالیت ها قرار گرفت.

در مجموعه این دیدارها دکتر زرهانی ریاست سازمان سما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری و قدردانی از زحمات مجموعه مسئولین و کارکنان سما تبریز، با اشاره به مقوله مهارت آموزی بر ضرورت کیفی سازی و برند سازی مجموعه سما، جذب حداکثری دانشجو و دانش آموز، و همچنین بر اهمیت تعلیم و تربیت در امر آموزش تاکید کردند. ایشان هدف از برگزاری هفته معلم را در وهله اول تکریم از تلاش معلمان و در وهله دوم نیز شکوفایی استعداد های نسل نو بواسطه تلاش این عزیزان برشمردند ایشان بر ضرورت ارتقا کیفیت آموزشی در کلیه مراکز سما و توجه ویژه به دروس عملی و مهارت آموزی دانشجویان جهت ورود به عرصه بازار کار و جامعه تاکید کردند.

ریاست سازمان سما رسالت سما را در 4  حوزه مهم برشمردند. اجرای برنامه های رسمی آموزش و پرورش را به عنوان رسالت اصلی، توجه به حفظ و تقویت هویت ایرانی و اسلامی و تربیت اسلامی را به عنوان رسالت دیگر سما بیان کردند آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای و مشاغل و همچنین آموزش مهارتهای اجتماعی و زندگی را نیز به عنوان اهداف دیگر مجموعه سما دانستند و توجه به منویات مقام معظم رهبری را نیز به عنوان راهگشای مسائل و مشکلات موجود بیان کردند. و در پایان از زحمات کلیه مسئولین و عوامل اجرایی در مجموعه سما تبریز و حمایت های بی دریغ دکتر انگجی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از سما استان و تلاش های دکتر حسن زاده و همکاران مربوطه در سما استان تشکر و قدردانی کردند.

در این بازدید دکتر شهریار حسن زاده معاون سما تبریز و دبیر شورای نظارت و هماهنگی استان آذربایجان شرقی نیز ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در مجموعه سما تبریز و تشریح آن و با اشاره به موانع و مشکلات موجود، خواستار توجه ویژه مسئولین مربوطه جهت حل این مسائل برای توسعه و افزایش کیفی و کمی مجموعه سما تبریز شد.   


تعداد نمایش ها (1893)/نظرات (0)

تگ ها: